Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Żegnaj szkoło, niech żyją wakacje! Chociaż czekaliśmy z utęsknieniem na ten czas odpoczynku i długich słonecznych dni, to jednak łza w oku się kręci, bo to przecież też czas pożegnań. Gratulujemy z całego serca wszystkim uczniom wytrwałej pracy. Przed Wami wakacje! Życzymy wszystkim odpoczynku, radości, wielu pozytywnych wrażeń i emocji oraz szczęśliwego powrotu w szkolne mury w nowym roku szkolnym. A Wy, drodzy absolwenci pamiętajcie, że każde zakończenie to początek czegoś nowego. Społeczność szkolna w dniu dzisiejszym żegnała odchodzącego na emeryturę pana Zbigniewa Gniewka- wspaniałego nauczyciela i wychowawcę, który dobrym żartem zawsze potrafił przegonić chmury burzowe. Panie Zbigniewie, to pożegnanie to początek czegoś nowego. Wszystkiego najwspanialszego !!!!

Skip to content