32. Finał WOŚP w ZSS14

„Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” to hasło przewodnie 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc na oddziałach pulmonologicznych polskich szpitali (15 dla dzieci i 49 dla dorosłych).
W tym roku społeczność Zespołu Szkół Specjalnych nr 14 już piętnasty raz wspiera akcję WOŚP, a zuchy z gromady „Żółte Stópki” i harcerze z drużyny „Czarne Stopy” po raz kolejny zwracają się z gorącym apelem o zasilanie naszej E-skarbonki (na stronie: https://eskarbonka.wosp.org.pl/kelofydehe). Kliknięcie podświetlonego linku oraz ofiarowanie datku trwa zaledwie kilka chwil.
Ponadto 26 stycznia (od 8.00 do 15.30) w holu głównym szkoły już tradycyjnie organizujemy kiermasz „słodkich serduszek” by poczęstunkiem obdarować wszystkich „wypełniających” puszkę stacjonarną tegorocznej zbiórki.


„Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście”
Robert Baden-Powell
twórca skautingu

PS. Prosimy też o udostępnianie linku naszej E-skarbonki na Facebooku i w innych mediach  społecznościowych.

14 KDNS „Czarne Stopy”
21 GZNS „Żółte Stópki”
z Zespołu Szkół Specjalnych nr 14 w Krakowie

Skip to content