Dzień Sportu 2021

W dniu 15 października w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ SPORTU pod hasłem SPORTOWY SUKCES. Nauczyciele razem z uczniami mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami w konkurencjach lekkoatletycznych, wyścigowych oraz grach zespołowych. A wszystko to odbyło się w otoczeniu pięknej jesiennej aury nad Zalewem Nowohuckim. Dziękujemy gościom za wspólną zabawę oraz podzielenie się cennym doświadczeniem! A bawili się z nami: Igor Woźniak (zawodnik Ampfutbol), brązowy medalista Mistrzostw Europy, Anna Trener-Wierciak (lekkoatletka trenująca skok w dal i biegi krótkie) brązowa medalistka Paraolimpiady w Rio 2016 r oraz trenerzy LA piłki nożnej i rugby. Wszystkim uczestnikom towarzyszył prawdziwe sportowy duch! Po takiej dawce pozytywnej energii uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i koszulki, a najmłodsi drobne nagrody.