Dzień Głośnego Czytania

29 września obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji w bibliotece ZSS nr 14 został zorganizowany Szkolny Konkurs „Pięknie Czytam”. Jego uczestnicy zaprezentowali wszystkim zebranym wybrane przez siebie fragmenty książek. Spotkanie było szczególne, gdyż uczniom towarzyszyli obecni po drugiej stronie monitora goście – zaprzyjaźnieni Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z os. Sportowego, którzy gorąco kibicowali wszystkim uczestnikom konkursu. Cieszymy się, że spotkanie dostarczyło wiele radości tak uczniom, jak i naszym gościom.
Oto wyniki konkursu:
I miejsce: Bartłomiej Ślusarczyk, Rafał Dyl
II miejsce: Sandra Michalska, Weronika Pieniążek
III miejsce: Jakub Malik, Mateusz Piotrowicz
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.