Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Pierwszego września wkroczyliśmy w nowy rok szkolny 2021/2022.

W tym dniu w sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klas pierwszych, by w uroczysty sposób zainaugurować nowy etap swojej edukacji.

Wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn. Dyrekcja powitała wszystkich zebranych, a w szczególności uczniów rozpoczynających swoją przygodę w naszej szkole. W ich kierunku płynęły życzenia pomyślności w nowym roku szkolnym. Po wysłuchaniu przemówienia uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do sal lekcyjnych na spotkanie organizacyjne.

Uczniowie pozostałych klas powitali nowy rok szkolny w wyznaczonych salach, z wychowawcami oraz koleżankami i kolegami z klasy.

Wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły w nowym roku szkolnym życzymy dużo zdrowia, radości, zapału do pracy i wielu sukcesów.