29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Drodzy Przyjaciele Orkiestry!

„W czasach, gdy koronawirus dezorganizuje nasze codzienne życie i często wystawia nas na najwyższą próbę, potrzebujemy powrotu do tych wszystkich kolorów, które zawsze niesie za sobą Orkiestra – kolorów miłości, radości i optymizmu”.

„Finał z głową” – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

My w tym roku też się nie poddajemy i kolejny raz (dokładnie dwunasty) wspieramy akcję WOŚP. Pierwszy raz (co wymusiła pandemia) robimy to w formie online, ale przecież technologia cyfrowa nie jest nam obca. Harcerze zorganizowali w naszej szkole E-skarbonkę (na stronie: https://eskarbonka.wosp.org.pl/55gx22 ) i Wszystkich (Uczniów, ich Rodziców, Nauczycieli i innych Pracowników szkoły) gorąco zachęcają do „wrzucania pieniędzy” do tejże wośpowej współczesnej puszki. Kliknięcie podświetlonego linku oraz ofiarowanie datku trwa zaledwie kilka chwil.

Bądźmy częścią przyjaznego świata, twórzmy go pomagając sobie wzajemnie!
Grajmy do końca świata i jeden dzień dłużej!

PS. Prosimy też o udostępnianie linku naszej E-skarbonki na facebooku i w innych mediach społecznościowych.

Harcerze i zuchy
z ZSS nr 14 w Krakowie