„Otwarte serca – Pomocne dłonie” Komunikujemy się obrazem.

Współpraca uczniów naszej szkoły z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej na os. Sportowym 9 (w ramach projektu edukacyjnego Otwarte serca – Pomocne dłonie) w obecnej sytuacji epidemicznej musiała przybrać inną formę niż dotychczas. Nie możemy się spotkać i porozmawiać, dlatego szukamy innych dróg komunikacji. Jedną z nich jest sztuka. W holu głównym szkoły nasi uczniowie mogą oglądać wystawę pt. „Komunikujemy się obrazem”. Autorami pięknych, inspirowanych jesienią prac są nasi zaprzyjaźnieni mieszkańcy DPS-u. W odpowiedzi na ich dzieła uczniowie pod kierunkiem p. Michorczyk namalowali jesienne obrazy, które wkrótce ozdobią sale w DPS. Pytacie nas często co słychać u naszych Przyjaciół w DPS na os. Sportowym? Spieszymy donieść, że wszystko dobrze i trzymają się zdrowo. Co nam mówią? – Ach ten zapach jesieni… Więcej czasu na czytanie… Rady na jesień – sok malinowy, imbir i dobry humor! Ale czasem inaczej się nie da i dzielni pracownicy DPS-u są nie do poznania. Zapraszam do oglądania zdjęć – a poznacie ich lepiej. Zobaczcie, jak mija im czas.