Szkolny konkurs recytatorski 2019

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
28 maja odbył się SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI O TEMATYCE RODZINNEJ. Wzięło w nim udział 18 uczniów wszystkich typów szkół. Doskonale przygotowani uczestnicy pięknie zadeklamowali wybrane przez siebie wiersze, których z zaciekawieniem wysłuchało jury w składzie: Anna Smoktunowicz, Elżbieta Wcisło i Joanna Przężak. Po długiej i burzliwej naradzie jury ogłosiło wyniki konkursu:
Laureat Szkoły Branżowej I Stopnia Nr 31 – Wiktoria Długosz klasa I b.
Laureat Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 1 – Tomasz Kasprzak klasa 1 a.
Laureat Szkoły Podstawowej Nr 71 – Maria Krawczyk klasa IV a.
Zwycięzcy oraz wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz możliwość zaprezentowania się „szerszej publiczności” podczas Festynu Rodzinnego.
Jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy za rok.