TO BYŁO WIELKIE ŚWIĘTO

Festyn rodzinny to piękna tradycja, którą co roku obchodzimy w Zespole Samych Sukcesów. To czas kiedy uczniowie, rodzice, nauczyciele i dyrekcja wspólnie spotykają się i świętują. Mimo niezbyt sprzyjającej aury festyn udało się przeprowadzić w cudownej atmosferze. Uczniowie przygotowali wspaniałe występy dla swoich najbliższych. Zatańczył dla nas zespół Flesh i Oreo. Harcerze przygotowali atrakcje dla dużych i tych najmłodszych. Nasza wspaniała artystka tworzyła na twarzach dzieci prawdziwe dzieła sztuki. Można było szukać szczęścia w loterii fantowej. Największym zainteresowaniem cieszyła się dyskoteka, która w tym roku w rytmie niezapomnianych przebojów odbyła się na sali gimnastycznej. W kawiarence szkolnej czekał poczęstunek i wspólne biesiadowanie.
Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Widzimy się już za rok:)