Tak wita się wiosnę w naszej szkole!!!!!

Jak najskuteczniej pożegnać zimę i przywitać wiosnę? Utopić marzannę czy może pójść na wagary? Nieee…nie w naszej szkole!!! My chodzimy po czerwonym dywanie…jak największe gwiazdy Hollywood w Los Angeles przed ceremonią wręczania Oscarów…z tą różnicą, że lepiej!!! Bo wszystko w naszej szkole w tym dniu jest lepsze… Dywan jest bardziej czerwony, dekoracje kwiatowe bardziej kolorowe, gwiazdy świecą jaśniejszym blaskiem, ich kreacje i fryzury są bardziej oryginalne…a przecież wszystko co oryginalne jest lepsze!!! No i Jury wybitne, i widownia wyjątkowa, i zdjęcia… Co tu więcej opowiadać, niech żałuje ten kto nie widział!
Taka właśnie atmosfera towarzyszyła pokazowi mody i fryzur, który z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole 21 marca czyli dokładnie pierwszego dnia wiosny. Uczniowie i nauczyciele znów nie zawiedli, bo przecież nigdy nie zawodzą. Wśród zaprezentowanych przez naszych uczniów kreacji nie zabrakło stylu, szyku, kreatywności… Były stroje klasyczne, sportowe, wiosenne, młodzieżowe, bajkowe… Było wszystko i to na najwyższym poziomie! I piękne…jak wiosna!!!
…a wszystko przy rytmach genialnej oprawy muzycznej przygotowanej przez niepowtarzalnego DJ’a B.
Tak się wita wiosnę w naszej szkole!!!!!!