Zakopane, Zakopane całe śniegiem zasypane…….

6 grudnia 2018 roku o godzinie 8.15 wyruszyliśmy do zimowej stolicy Polski Zakopanego. Większość z nas po raz pierwszy miała zobaczyć Tatry. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy kiedy nam się pokażą i wreszcie są. Zobaczyliśmy zaśnieżone szczyty Giewontu, Czerwonych Wierchów, Nosala i Kasprowego. Wyglądały dokładnie tak jak na oglądanych wcześniej zdjęciach i filmach ale teraz je dopiero poczuliśmy, ich potęgę i majestat. Obejrzeliśmy też skocznię narciarską na Krokwi oraz trening biegaczek polskiej kadry narodowej . Wyjechaliśmy również kolejką na Gubałówkę, skąd oglądaliśmy piękne widoki ośnieżonych Tatr. Zrobiliśmy tam zdjęcia i podziwialiśmy piękne dekoracje świąteczne. Następnym punktem naszego zwiedzania były Krupówki czyli tętniąca życiem najsłynniejsze ulica miasta. To tutaj zakupiliśmy pamiątki, oscypki i dowiedzieliśmy czym zajmują się górale. Pogoda była piękna więc wycieczka udała się znakomicie.
Klasa VIa, VIIIa, Ia SB, II a SB wraz z opiekunami.