Zespół Flash na Festiwalu ,,S-cool show” 2018

Dnia 26 listopada 2018 roku szkolny zespół Flash już po raz drugi wystąpił na Festiwalu ,,S-cool show” który odbywał się w Teatrze Ludowym. Festiwal S-cool show to spotkania artystyczne dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z całej Polski. W tym roku wystąpiło dwanaście zespołów z Chrzanowa, Lubska, Bochni i Krakowa. Nasz zespół zatańczył trzy układy taneczne oraz brał udział w inscenizacji z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przygotowanej wspólnie z młodzieżą z XII Liceum Ogólnokształcącego im ,,CK. Norwida” w Krakowie. Zdobyliśmy I miejsce za estetyczne wrażenia, emocje, rytm, choreografię i porwanie publiczności do tańca. Zostaliśmy nagrodzeni przenośnym zestawem audio oraz każdy uczestnik zespołu otrzymał zestaw kosmetyków. To była super zabawa na pewno wrócimy tam za rok.