Przedszkolaki w szkole na os. Górali

W środę 21.11.2018 roku budynek na os. Górali odwiedzili przedszkolacy. Klasy I, II oraz III gorąco ich przyjęli. Na gości czekały liczne atrakcje. Na początku młodzi uczniowie wystąpili przed nimi i zaśpiewali piosenki m.in. o tym, jak fajnie jest w szkole. Następnie szybko się przebrali i w wydaniu w pelerynach i gumiakach zaprezentowali deszczową piosenkę. Wszystkim bardzo podobał się występ. Aktorzy otrzymali gorące brawa. Później nastąpiły wspólne tańce i zabawy przy muzyce. Po tych szaleństwach dzieci zostały podzielone na grupy i wraz z opiekunami brały udział w różnych zajęciach:
– czekoladowych warsztatach kulinarnych – wykonały pyszne trufle oraz nakłuwały owoce na patyczki i moczyły w fontannie z czekoladą
– warsztatach plastycznych – tworzyły przepiękne lampiony
– zajęciach muzycznych – grały na różnych instrumentach
– zajęciach sportowych – musiały pokonać tor przeszkód
– zajęciach ruchowych z wykorzystaniem Magicznego Dywanu – świetnie się bawiły na Magicznym Dywanie, czyli na interaktywnej podłodze.
Na sam koniec wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Z żalem rozstaliśmy się z tak miłymi gośćmi. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z nimi we wrześniu 😉