200 lat…niech żyje nam!!!

Takie właśnie życzenia w imieniu naszej całej szkolnej społeczności odśpiewali reprezentanci Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami pani Marii, emerytowanej pracownicy naszej placówki, która 20 października obchodziła swoje 101 urodziny!!!

Pani Maria przed laty pracując jako reedukator całe swoje serce oddawała uczniom wspomagając ich rozwój i funkcjonowanie. Dzisiaj w zamian dostaje od nas wszystkich wyrazy uznania i szacunku, a także życzenia wszelkiej pomyślności na co dzień oraz dalszego życia w zdrowiu i pogodzie ducha.

Urodzinową uroczystość upiększył duży bukiet kwiatów, uświetnił prezent dla szanownej jubilatki, a smaku nadało przygotowane przez naszych uczniów pyszne ciasto!!!

Za okazaną pomoc w zorganizowaniu spotkania dziękujemy pani Barbarze, naszej byłej psycholog, wieloletniej przyjaciółce pani Marii.