Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2018

12 października był w naszej szkole pełen radości. Świętowaliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej zwany popularnie Dniem Nauczyciela. Właściwie było to święto nas wszystkich: uczniów , pracowników szkoły i rodziców. Już od rana trwały gorączkowe przygotowania. W końcu wszyscy zebraliśmy się na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Zaczęło się bardzo uroczyście: wszedł poczet sztandarowy i odbyło się Ślubowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej, Zawodowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Pan Dyrektor, wielkim ołówkiem pasował na pełnoprawnych uczniów nasze najmłodsze pierwszaki. Zostały również wręczone nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi. A potem już były tylko radość, zabawa i śmiech. Nowe klasy zaprezentowały się całej szkole w programach artystycznych. Na zakończenie wystąpiły dla wszystkich zespoły taneczne ,,Flesz” i ,,Oreo”.