WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Miesiąc wrzesień to nie tylko przedsionek nadchodzącej jesieni, a wraz z nią opadających z drzew złotych liści i kasztanów. Dla dzieci i młodzieży to przede wszystkim miesiąc powrotu do szkoły po wakacyjnym odpoczynku. W nowym roku szkolnym przed uczniami dużo pracy i obowiązków. Jeden z nich to wrześniowe wybory swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego.

W naszej szkole uczniowie już spełnili ten obowiązek. Wybory odbyły się w środę 19 września. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty prezentujące hasła, obietnice wyborcze i najważniejsze punkty swojego programu. Zamieniona na lokal wyborczy sala gimnastyczna pozwoliła każdemu na szybkie i sprawne oddanie głosu zakończone tradycyjnym wrzucenie karty wyborczej do przygotowanej urny.

Po przeliczeniu wszystkich głosów komisja wyborcza ogłosi wyniki. To już wkrótce…