Kolejne warsztaty i spotkania z artystami – Jestem artystą

19.06.2018 roku odbyły się kolejne warsztaty i spotkania z artystami w ramach trwającego wciąż projektu „Jestem artystą!”. Odwiedzili nas: pani Urszula Bułat – mama naszej uczennicy Kasi, która jest mistrzynią w formowaniu papierowych kwiatów i tym razem próbowała przybliżyć nam bardzo trudną sztukę łączenia gotowych elementów kwiatów z krepiny; Pani Danuta Majewska-malarka, która w odpowiedzi na prace uczniów namalowała dwa obrazy: ”Okno” i „Jesienne liście”, a podczas spotkania przeprowadziła cudowne, kwiatowe warsztaty malowania akwarelą; Pan Zbigniew Raźny – rzeźbiarz który po raz kolejny podzielił się z nami tajnikami swojego warsztatu rzeźbiarskiego i umożliwił nam udział w bejcowaniu i pracach zdobniczych na gotowych już rzeźbach. Sztuka nie ma granic!- taki wniosek pozostaje po tym twórczym i szalenie inspirującym spotkaniu. Dziękujemy!!!