Festyn Rodzinny

W przeddzień majowego weekendu na dziedzińcu szkolnym odbył się niezwykle udany  Festyn Rodzinny. Licznie zebrani uczniowie, ich rodzice i opiekunowie oraz nauczyciele mieli okazję wspólnie spędzić czas aktywnie i radośnie. Wychowankowie przedstawili specjalnie przygotowane występy wokalno-taneczne. Piosenki, wiersze, tańce do specjalnie przygotowanych układów choreograficznych sprawiły radość nie tylko wykonawcom i ich wychowawcom, ale zwłaszcza widzom – rodzicom i opiekunom. Loteria fantowa, konkurs plastyczny, zawody sportowe to niektóre atrakcje, w których mogli wziąć udział chętni uczestnicy festynu. Pyszny poczęstunek sprawił ogromną radość. Owoce, warzywa, napoje a zwłaszcza pieczona kiełbaska zapełniły brzuszki rozemocjonowanym uczniom. Po kilkugodzinnym spotkaniu trudno było się rozstać. Dlatego już za rok z chęcią spotkamy się na kolejnym Festynie Rodzinnym!