KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA ROZSTRZYGNIĘTY!

„Szósta klepka”, „Opowieści z Avonlea”, „Mikołajek”, „Mały książę”, „Przygody Tomka Sawyera”, to tylko niektóre tytuły książek, których fragmenty czytali uczestnicy „SZKOLNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA – SPOTKANIA  Z  KSIĄŻKĄ 2018”. 16 maja do zmagań przystąpiło dwadzieścioro uczniów ZSS nr 14.  Jury, oceniając intonację, płynność i bezbłędność czytanego tekstu, wyłoniło mistrzów i wicemistrzów czytania. Oto oni:

 

Szkoła Podstawowa nr 71 (z klasami gimnazjalnymi)

Kamila Stefaniak kl. IIIa gim. (mistrz)

Tomasz Kasprzak kl. 3d gim. (wicemistrz)

 

Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 1:

Oliwier Fornalczyk kl.1a (mistrz)

Anna Bugaj kl.3b (wicemistrz)

 

 Szkoła Branżowa I Stopnia nr 31:

Michał Frąś  kl.2b (mistrz)

Natalia Kopeć kl. 3b (wicemistrz)

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkich pasjonatów czytania zapraszamy na kolejne Spotkanie z książka już za rok.