Pozdrowienia z Afryki!!!

W czasie przerwy świątecznej dotarła do nas bardzo miła wiadomość. Otrzymaliśmy maila, w którym są zdjęcia  naszej adoptowanej Anastazji Mousounda i podziękowania od jej rodziny i opiekunów z  Misji w Zambii. Zdjęcia przedstawiają Anastazję w ogródku przedszkolnym z podarunkiem ,który wysłaliśmy dla niej z okazji rozpoczęcia zajęć w przedszkolu. Wszystkim niezorientowanym przypominam, że Anastazja to dziewczynka z rodziny wielodzietnej (Środkowa Afryka) , której, dzięki akcji „ Adopcja Serca” opłacamy roczny pobyt w przedszkolu , z wyprawką , posiłkiem i najbardziej potrzebnymi jej rzeczami. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do naszej akcji  . Przed wakacjami będziemy chcieli wykupić jej następną paczkę ( tym razem żywnościową) w sklepiku misyjnym. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe naszej akcji!!!