Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolęda płynie z wysokości”

Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolęda płynie z wysokości” odbył się w naszej szkole 22 stycznia 2018r. po raz trzeci. Rozgrywany był w kategorii solistów. W konkursie wzięło udział 16 uczniów naszej szkoły. Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: dyr. Wiesława Chytry, dyr. Stanisław Wydra, p. Grażyna Brzeżańska oraz p. Bernard Łach. Oceniano walory głosowe, interpretację kolęd oraz  ogólne wrażenie artystyczne, jakie tworzyli swoim występem młodzi wykonawcy. 
Po prezentacji wszystkich uczestników, jury udało się na naradę, a publiczność  kolędując miała okazję do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych.

Zwycięzcy konkursu to: I miejsce – Justyna Śliwa, II miejsce – Anna Kułek, III miejsce – Ola Dawidziuk.  Wyróżnieni zostali: Kamila Wróbel, Magdalena Liberacka, Bartłomiej Ślusarczyk, Rafał Dyl, Natalia Kopeć oraz Patrycja Kukułka. W drugiej turze wystąpili  Piotr Kijak ,Mateusz Bator, Krystian Skrzypek, Dariusz Koczur, Ania Bugaj i Krzysztof Cuber oraz Paulina Micuda. 

Każdy z uczestników otrzymał dyplom za udział oraz słodki upominek, a laureaci – za zdobycie najwyższych miejsc nagrody. Na zakończenie występujący w konkursie oraz publiczność zaśpiewali wspólnie kolędę „ Gore gwiazda Jezusowi”.