Wizyta u Marii Grzegorzewskiej

     Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Wspominamy w nim wszystkich tych , którzy odeszli, tych którzy nam pomagali, wspierali, uczyli , okazywali miłość i dobro. Przed tak ważnym świętem chciałam podzielić się z Wami wspomnieniem z wizyty na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie, na grobie naszej Patronki Szkoły ŚP. Marii Grzegorzewskiej.
      Był piękny , czerwcowy dzień . Jednym z celów wycieczki do Warszawy, które założyliśmy była wizyta na grobie Marii Grzegorzewskiej . Chcieliśmy złożyć kwiaty, zapalić lampki i poprzez wspomnienie Jej osoby i modlitwę oddać hołd za Jej dorobek na rzecz osób niepełnosprawnych. Za to , że możemy się uczyć , że nauczyciele nas rozumieją i że stwarzają nam warunki do tego, by osiągnąć to, co wydawałoby się trudne lub niemożliwe do osiągnięcia.
       W zrealizowaniu celu wycieczki pomógł nam niezastąpiony Internet. Tam znaleźliśmy informacje o miejscu spoczynku Marii Grzegorzewskiej oraz o tym jak dojechać na Powązki z Dworca Centralnego . Udało nam się i byliśmy bardzo dumni z siebie. Jeżeli planujecie wycieczkę do Warszawy nie zapomnijcie o tym miejscu. Pamięć o Marii Grzegorzewskiej to nasz obowiązek!