„SŁOŃ TRĄBALSKI”

W ramach projektu „SZKOŁA TEATRALNA” zakończyliśmy kolejną edycję zajęć, które kształtują predyspozycje aktorskie oraz rozwijają talent naszych uczniów.
Ten trudny pandemiczny rok, w którym pracowaliśmy w tak zwanej formie hybrydowej (stacjonarnie i zdalnie), na szczęście nie przyćmił naszego entuzjazmu i zapału w wyrażaniu naszych uczuć, emocji i wrażliwości w kontakcie ze sztuką. Zwieńczeniem tych kreatywnych działań jest prezentacja kreacji aktorskich uczestników projektu w filmie pt. „SŁOŃ TRĄBALSKI”
Zatem gorąco zapraszamy całą społeczność szkolną oraz gości odwiedzających naszą szkolną stronę internetową do obejrzenia filmu!
Bardzo dziękujemy naszym kochanym prowadzącym zajęcia aktorom: Gabrysi, Ani, Jarkowi, Tomkowi, Marcelowi oraz życzliwym osobom wspierającym nasze aktorskie zmagania.
Koordynator projektu Ewa Kruc.