„Jesień w literaturze i piosence” – podsumowanie projektu

Wygląda na to, że złote jesienne dni już za nami. Na szczęście naszym uczniom udało się zatrzymać ich ulotne piękno.
W październiku i listopadzie pracowaliśmy nad realizacją projektu „Jesień w literaturze i piosence”. Efektem naszych działań jest nagranie prezentujące wiersze, piosenki i fragmenty powieści o tematyce jesiennej, w interpretacji uczniów Zespołu Szkół Specjalnych nr 14. Film zadedykowaliśmy naszym zaprzyjaźnionym Mieszkańcom, a także Pracownikom Domu Pomocy Społecznej na os. Sportowym 9, którzy w sobotę 21 listopada obchodzili swoje święto – Dzień Pracownika Socjalnego.
Kontynuując współpracę z Mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej, nasi uczniowie postanowili również „odpowiedzieć” na przekazane nam obrazy i namalowali własne pejzaże. Wspólną wystawę jesiennych prac naszych uczniów oraz mieszkańców DPS-u można oglądać w Filii nr 56 Biblioteki Kraków na os. Zgody 7.