102 urodziny pani Marii

Samorząd Uczniowski po raz kolejny złożył urodzinową wizytę pani Marii, emerytowanej pracownicy naszej szkoły. Podchodzimy z wielkim szacunkiem do wieku i podziwiamy formę jubilatki, która z roku na rok wydaje się być coraz lepsza. Pani Maria zaskakiwała witalnością i niesamowitą pamięcią. W pasjonujący sposób opowiadała historie z pracy z dziećmi i młodzieżą, w które uważnie wsłuchiwali się Marysia i Rafał wraz z opiekunami. Chętnie odpowiadała na zadawane pytania, z uwagą słuchała opowieści naszych uczniów. Nie umknął naszej uwadze fakt czytania przez panią Marię książek naszej świeżo upieczonej noblistki Olgi Tokarczuk. I to wszystko w wieku 102 lat! Wielki szacun!!!
Samorząd Uczniowski uczcił urodziny szanownej jubilatki przygotowanym w szkole specjalnie na tę okazję tortem, zrobioną przez uczniów kolorowa laurką i pięknym bukietem kwiatów. Pani Maria przyjęła od nas życzenia kolejnych lat życia w zdrowiu i pogodzie ducha, a także życzliwości od otaczających ją bliskich.