Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 r. uczniowie, nauczyciele i rodzice przybyli do szkoły, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. O godz. 9.00 w sali gimnastycznej spotkali się uczniowie Szkoły Branżowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy, o 11.15 natomiast – uczniowie Szkoły Podstawowej. O godz. 10.00 odprawiona została msza święta w kościele księży Pallotynów.
Dyrekcja Zespołu Szkół serdecznie powitała wszystkich zebranych i złożyła uczniom życzenia samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Szczególnie gorąco powitani zostali uczniowie klas pierwszych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z edukacją w naszej szkole.
W tym dniu nie zapomnieliśmy także o 80. rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej. Pan Zbigniew Ludwicki przybliżył nam najważniejsze fakty związane z tym tragicznym momentem w historii naszego kraju. Podczas oglądania przygotowanej na tę okazję prezentacji mogliśmy wczuć się w klimat tamtych dni i złożyć hołd bohaterom, którzy oddali życie za Ojczyznę.
Życzymy wszystkim uczniom, by jak najlepiej wykorzystali czas spędzony w naszej szkole, zdobywając wiedzę, rozwijając zainteresowania i dbając o dobre relacje z rówieśnikami.