XIX WIELKA PARADA SMOKÓW- W 40 SMOKÓW DOOKOŁA ŚWIATA

Z podwawelskich jam na Krakowski Rynek wypełzły niezwykłe stwory. To oznacza, że kolejna Parada Smoków organizowana przez Teatr Groteska już za nami. Niczym bohaterowie powieści Juliusza Verne’a ” W osiemdziesiąt dni dookoła świata” uczestnicy niedzielnej imprezy mieli okazję spotkać się z różnorodnością kultur. Tegoroczny temat parady pozwolił obdarzyć smoki wyjątkowym czarem i pięknem. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli już po raz 5 na kilka godzin staliśmy się aktorami olbrzymiego plenerowego widowiska, które obserwują tysiące mieszkańców Krakowa. Tegoroczna Parada Smoków jest dla nas wyjątkowa zdobyliśmy III miejsce w KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZEGO SMOKA w najliczniejszej kategorii. Jesteśmy szczęśliwi i dumni to już nasza kolejna nagroda i wielkie wyróżnienie.
Smocza Drużyna zaprasza wszystkich już za rok na kolejne widowisko!