Andrzejkowe szaleństwo już za nami

Andrzejki od wielu pokoleń łączą tradycję dobrej zabawy podczas wróżb i ostatnich szaleństw przed zbliżającym się adwentem. Z tej okazji w ostatni czwartek listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Już na samym początku Pan wicedyrektor Andrzej, nasz andrzejkowy solenizant, otrzymał moc gorących życzeń od całej uczniowskiej społeczności. Na świetną atmosferę i niebanalny przebieg imprezy wpływ miało wiele czynników takich jak występ szkolnego zespołu tanecznego „Flesz”, wspomnieniowe fotorelacje upamiętniające szkolne wydarzenia odbywające się na przestrzeni minionych lat jak również szalone wróżby Lukrecji, naszej zaprzyjaźnionej wróżki. Dodatkowy smak wspaniałej zabawie zapewnił przygotowany dla wszystkich uczniów poczęstunek.

Radości oraz uśmiechu było wiele, teraz pozostało czekać na spełnienie wróżb… i kolejny andrzejkowy bal.