Zakończenie projektu „Jestem artystą”

Trwający od ponad roku w ZSS14 projekt „Jestem artystą!” ogłaszamy szczęśliwie zakończonym! Artyści i uczniowie nawiązali artystyczny dialog. Mieli też okazję do wielokrotnych indywidualnych oraz grupowych spotkań przy okazji organizowanych warsztatów artystycznych, wernisaży i finisaży wystaw. Szkoła zyskała nowych Przyjaciół-osoby, którym dobro ZSS14 leży na sercu oraz poaukcyjne wsparcie finansowe, które umożliwi poprawę warunków pobytu uczniów w szkole oraz uatrakcyjni spędzany tam czas. Uczniowie zaistnieli jako artyści i osoby, które mają moc by świat zwrócił na Nich uwagę, a Rodzice Dzieci mieli możliwość poczuć prawdziwą dumę. Wspólnie przeżywamy nasz sukces, cieszymy się z osiągnięć i powoli wracamy do rzeczywistości szkolnej, by móc planować nowe akcje i wydarzenia. Wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób zaangażowały się i przyczyniły do tego sukcesu z ogromną wdzięcznością DZIĘKUJEMY!