Ostatnie spotkanie z artystami

25.10.2018r. w ZSS14 na os. Sportowym 28 miało miejsce ostatnie, kończące projekt „Jestem artystą!” spotkanie z artystami malarzami, którzy przyjechali do Krakowa spotkać się z dziećmi. Ponieważ był to czwartek i mieliśmy okazję spotkać się przy poczęstunku wspólnie uznaliśmy, że to nasze II Śniadanie Czwartkowe, czyli kulinarno-kulturalne spotkanie dworskie.
Uczniowie i artyści mieli kolejną okazję by wspólnie działać (tym razem malować plakatówkami). Pani Agata-Oryszyn swoim wprawnym okiem abstrakcjonistki wyłapywała niedostrzeżone dotąd dziecięce talenty a p. Wiesława Siejka i p.Emilia Jechno zostały „oblepione” uczniami, którzy tak dobrze czuli się w ich towarzystwie, że nie chcieli odstąpić. Mieliśmy także wielką przyjemność wysłuchać wierszy p. Jagny Safińskiej w autorskiej interpretacji. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!