Spotkanie z Kamilem Stochem i kadrą polskich skoczków

Na początku stycznia br. w naszej szkole odbył się konkurs „ Kamil Stoch – Mistrzem Skoków”

Forma prac była dowolna. Uczniowie wykonali prace plastyczne, stosując różne techniki, napisali listy, nagrali teledysk… Nagrodą była obietnica spotkania z Mistrzem Skoków organizowana przez Fan Klub Kamila Stocha z Proszowic.

08 czerwca! Wreszcie nadszedł ten dzień! Wyróżnieni w konkursie uczniowie, przyodziani w biało – czerwone barwy pojechali do Proszowic na spotkanie z wielkim sportowcem – Kamilem Stochem oraz skoczkami naszej kadry, W spotkaniu uczestniczyli także Dawid Kubacki, Stefan Hula oraz Jakub Wolny.

Było super, super fajnie! Zdjęcia oraz autografy!

Wielkie przeżycia – niesamowite wrażenia i emocje!

Dziękujemy polskim skoczkom za wspaniały sezon!

Jesteśmy bardzo dumni i wdzięczni za Wasze bardzo dalekie skoki!