Konkurs na najładniejszy zeszyt

We wrześniu w szkole został ogłoszony konkurs na najładniejszy zeszyt. Na koniec pierwszego półrocza komisja w składzie: p. K. Zakrocka, p. A. Polak, p. E. Wcisło oraz p. P. Kodź zebrała od chętnych uczniów zeszyty i je oceniła. Podsumowano I etap i zgodnie z ustaleniami wyróżniono następujących uczniów:

SZKOŁA PODSTAWOWA

Paweł Musiał kl. V a, Marysia Kochanowska kl. I, Wiktoria Skoczyk kl. III,Kacper Sobolewski kl. IV a, Daria szczudło kl. VII b, Sonia Maksymowicz kl. VII a, Katarzyna Bułat kl. V b, Gabriela Iwulska kl. VII b,

Michał Wójcik kl. V a, Gabriela Wit kl. IV b, Daniel Podskarbi kl. IV b, Karolina Oliwa kl. V a, Weronika Jaskiernik kl. VII a.

GIMNAZJUM

Ewelina Stefańczyk kl. III b, Anna Oleksy kl. II a, Agnieszka Lisowska kl. III c, Miłosz Jamborski kl. IIa, Daniel Monasterski kl. III b, Katarzyna Czuchra kl. II b.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

Gabriela Damasiewicz kl. III a, Katarzyna Góralczyk kl. II a, Patrycja Kukułka kl. III b, Wojciech Stefańczyk kl. I b, Magdalena Liberacka kl. I a, Mateusz Zuchowicz kl. III c, Damian Jarzyński kl. III a, Krystian Pawluk kl. II b, Katarzyna Łada kl. I b, Monika Michalczyk kl. III a, Katarzyna Łach kl. II a.

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Piotr Kijak kl. III b, Krzysztof Cuber kl. III b, Katarzyna Brus kl. I a, Oliwier Fornalczyk kl. I a, Kinga Hajduk kl. II a, Michał Ptak kl. II a, Krystian Skrzypek kl. III a.

                Wyróżnionym gratulujemy, a pozostałych zachęcamy do solidnej pracy w II półroczu. Pamiętajcie, że każdy zeszyt powinien być podpisany. Zwracajcie także uwagę na estetykę swoich zeszytów, często bowiem były one bardzo zniszczone. Na właścicieli najładniejszych zeszytów czekają atrakcyjne nagrody na koniec roku szkolnego.