Jasełka 2017

Pięknie udało się przedstawić Narodzenie Pana Jezusa w Jasełkach przez młodzież Zespołu Szkół Specjalnych nr 14. Wspaniały chór aniołów ubranych na biało pięknym tańcem światła zwiastował Maryji narodzenie Jej Syna. W roli Maryji – Justyna Śliwa przepięknie zaśpiewała Kołysankę dla Jezusa. Po pasterzach i królach, którzy oddali pokłon Nowonarodzonemu wszyscy wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Na koniec kolędę dla Nieobecnych fantastycznie zaśpiewała Anna Kułek, po czym pan dyrektor Stanisław Wydra dzieląc chleb złożył wszystkim zgromadzonym na sali życzenia radości, miłości, nadziei i pokoju na Święta Bożego Narodzenia.

W grupie jasełkowej pod opieką Grażyny Brzeżańskiej i Bernarda Łacha wystąpili:

Justyna Śliwa

Natalia Kopeć

Agnieszka Zalas

Anna Kułek

Olga Dawidziuk

Magda Walczyk

Magda Liberacka

Patrycja Kukułka

Beata Nosek

Dominik Piskorz

Bartek Ślusarczyk

Patryk Miklas

Adam Skwarek

Grzegorz Nosek

Mateusz Stanek

Piotr Krystecki.