Psoty Pana Listopada

Choć coraz chłodniej na dworze, w naszej szkole jest cały czas pogodnie i wesoło. Dzisiaj, na nasze zaproszenie odwiedzili nas wspaniali, uśmiechnięci goście z Samorządowego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 109 w Krakowie. Spędziliśmy razem radosne chwile śpiewając, tańcząc i bawiąc się wspólnie. Czas umilał nam nieco psotny, ale dobrotliwy Pan Listopad, który razem z jesiennymi wróżkami i wszystkimi dziećmi pokazali, że listopadowa jesień może być piękna i radosna, mimo chłodu na dworze. Nasze spotkanie było doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości wśród dzieci. Pokazało również jak wspaniałą formą nawiązywania wzajemnych relacji jest zabawa w grupie. Jak szybko powstaje nić porozumienia osób w różnym wieku i współpraca dzieci nie znających się wcześniej, dzięki uniwersalnemu językowi zabawy. Jest ona wspaniałym narzędziem łączącym nas w wspólnym celu jakim jest szczery uśmiech dziecka na co dzień. Dziękujemy naszym uroczym gościom i naszym uczniom za te chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci.